Děti starší 12 let platí turistický poplatek, do 12 let turistický poplatek neplat
Nový, krásný, čistý apartmán v klidné části. Majitel moc příjemný. Plaz je kousíček a super pro malé děti . Neměli jsme jediný problém . Od apartmánu je kousek dětské hřiště , restaurace , zmrzlina . Da se krásně projít promenádou až do Vodic. Velká spokojenost .
Veľmi pekný, nový apartmán. Milý majiteľ. Kúsok od pláže vhodnej aj pre malé deti. Určite by sme sa chceli ešte vrátiť.
Veľmi pekný, nový apartmán. Milý majiteľ. Kúsok od pláže vhodnej aj pre malé deti. Určite by sme sa chceli ešte vrátiť.
Krásný, čistý, prostorný apartmán s balkónem a výhledem na moře, majitelé příjemní. K moři kousek, doporučuji i pro rodiny s malými dětmi. Určitě se vrátíme 😉
Právě jsme se vrátili. Ubytování odpovídá popisu a foto. Byli jsme spokojeni. Příští rok s námi můžeze počítat.
Bardzo dobre warunki przyjemna okolica, plaża blisko. Apartamenty godne polecenia ! Miło spędzone wakacje 2016 ☺