Pokud chcete svou dovolenou strávit daleko od ruchu a hluku, pak je Blato pravým místem pro Vás. Místo je vzdálené 20 km od Makarske a díky krásným plážím a čistému moři se stává stále zajímavější destinací zvláště pro rodiny s dětmi. Olivové háje a borové lesy se nachází nad mnohakilometrovými plážemi s početnými skrytými zátokami. Apartmány Neda se nachází u samého...
Byt se nachází v přízemí budovy. Skládá se z kuchyně vybavené pro základní potřeby, koupelny a ložnice, a vpředu je velká terasa.
Byt se nachází na druhém patře budovy. Má dvě ložnice, každá má své vlastní koupelnu. Z balkónu se rozvíjí výhled na moře a ostrov Hvar a poloostrov Pelješac.
Studio-apartmán se nachází v prvním patře budovy. Skládá se z mini-kuchyně, pokoje a koupelny. Z prostorného balkonu se naskýtá krásný výhled. Všem hostům je k dispozici také venkovní gril.
Ubytovací jednotka se skládá ze dvou ložnic (každý pokoj má vlastní koupelnu a klimatizaci) a velké vybavené kuchyně. Z jednoho pokoje je výstup na terasu.
Apartments NEDA najdete v Zivogosce a to 200 m od more a 80 m od centra. V nabídce je 8 ubytovacích jednotek které disponují celkem 5 ložnicemi a ubytuje se zde 28 osob.
Pokud chcete svou dovolenou strávit daleko od ruchu a hluku, pak je Blato pravým místem pro Vás. Místo je vzdálené 20 km od Makarske a díky krásným plážím a čistému moři se stává stále zajímavější destinací zvláště pro rodiny s dětmi. Olivové háje a borové lesy se nachází nad mnohakilometrovými plážemi s početnými skrytými zátokami. Apartmány Neda se nachází u samého vjezdu do města. V blízkosti najdete tenisové, fotbalové a basketbalové hřiště. Pro všechny naše hosty máme zajištěno parkování u domu. K dispozici je venkovní gril. Z našich teras je krásný výhled na moře.
Každé léto přicházím s rodinou na dovolenou a veškerou chválu za ubytování ,,, majitelé a celé místo .... Majitelé jsou příjemní a všechno je čisté ...
Wszystko w najlepszym porządku: spokój, cisza, gospodarze mili i życzliwi, pokoje czyste i zadbane. Szczerze polecamy :)
bilo je super ljetovati i druziti se sa vama
Apartmán Neda za mě a celou mou rodinu nedoporučuji. Paní majitelka hodná ale to co nam tam deset dní předváděl její muž je něco strašného. pokud Vám všem smím radit poohlédněte se po jiném určitě klidnějším s pozdravem Zdeněk V