Studio-apartmán se nachází v prvním patře budovy. Skládá se z mini-kuchyně, pokoje a koupelny. Z prostorného balkonu se naskýtá krásný výhled. Všem hostům je k dispozici také venkovní gril.
Každé léto přicházím s rodinou na dovolenou a veškerou chválu za ubytování ,,, majitelé a celé místo .... Majitelé jsou příjemní a všechno je čisté ...
Wszystko w najlepszym porządku: spokój, cisza, gospodarze mili i życzliwi, pokoje czyste i zadbane. Szczerze polecamy :)
bilo je super ljetovati i druziti se sa vama
Apartmán Neda za mě a celou mou rodinu nedoporučuji. Paní majitelka hodná ale to co nam tam deset dní předváděl její muž je něco strašného. pokud Vám všem smím radit poohlédněte se po jiném určitě klidnějším s pozdravem Zdeněk V