Apartmán pro dva lidi, který se skládá z ložnice, koupelny a kuchyně. Má také malou terasu, ale bez výhledu na moře, a je zcela vybaven. Samotný dům stojí na moři a přes zahradu se dostanete na pláž.
Krásné čisté ubytování přímo u pláže. Majitelka je velmi příjmená, urcitě doporucuji hlavně rodinám s dětmi.
Ako vzdy vyborne. Super komunikacia, ciste apartmany. Velmi mili hostia.
Už druhýkrát sme boli u Mileny a Roberta, velká spokojnosť so vsetkým, milí a nápomocní hostitelia. Najväčší bonus bol, že deň pred príchodom nám dali info o apartmáne, ktorý je pre nás pripravený už od rána za čo im ďakujeme. Jozef a Jana Slovensko